(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Лікування маститу

Мастит - це запалення в молочній залозі, найчастіше з'являється у жінок, хоча не виключено розвиток хвороби і у чоловіків. Найчастіше від хвороби страждають жінки, які годують груддю - мастит розвивається приблизно у 15% з них.

ПРИЧИНИ ТА СИМПТОМИ МАСТИТУ

Мастит часто розвивається через активність мікроорганізмів, найчастіше стрептококів або стафілококів. Воротами інфекції зазвичай є тріщини на сосках, через які бактерії потрапляють в організм. Факторами, що сприяють маститу, можуть бути порушення правил гігієни, ослаблення імунітету, недостатність проток молочної залози, лактостаз, неправильне зціджування молока, тісна білизна, переохолодження, аномалії розвитку сосків та ін.

Лікування маститу Оксфорд МедікалВиявляється мастит наступними симптомами:

  • біль в молочній залозі (іноді дуже виражений);
  • почервоніння однієї або обох грудей;
  • ущільнення грудей;
  • набухання сосків, гнійні або кров'янисті виділення з них;
  • підвищення температури (всього тіла і, особливо, молочної залози);
  • труднощі з відтоком молока;
  • поява в молоці домішок.

На ранніх стадіях маститу симптоми не приносять особливого дискомфорту - біль слабо виражена, а підйом температури незначний. Згодом симптоми наростають, тому до мамолога краще звертатися при появі перших же неприємних відчуттів, не чекаючи яскраво виражених сиптомів.

 

Залежно від причин, що спровокували розвиток маститу, виділяють дві його форми: лактаційну і фіброзно-кістозну. Лактаційний мастит розвивається в період грудного вигодовування, а фіброзно-кістозний у жінок будь-якого віку, а також у чоловіків.

 

За характером перебігу хвороби, мастит може бути серозним, інфільтративним або гнійним. Спочатку розвивається серозний мастит, при відсутності лікування перетікає в інфільтративний, а потім - в гнійний. У важких випадках, при відсутності лікування, не виключено розвиток сепсису або гангренозного розвитку маститу.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ МАСТИТУ

Поява хоча б одного із симптомів маститу, навіть слабо вираженого, - це важливий привід для невідкладного відвідування мамолога в зв'язку з тим, що симптоми захворювань молочної залози можуть бути схожі, а тому точний діагноз «мастит» може поставити тільки фахівець. Крім того, важливо виключити супутні захворювання молочних залоз, які могли спровокувати розвиток маститу.

 

Діагностика включає в себе опитування пацієнтки, огляд і пальпацію молочних залоз, можливе проведення УЗД молочних залоз і лабораторних досліджень для визначення бактерій, що викликали мастит.

Мастит на початкових стадіях лікуватися медикаментозно, із застосуванням антибіотиків для знищення бактерій, які спровокували хворобу. У разі розвитку гнійного маститу часто необхідне хірургічне втручання, при якому нагноєння розкриваються і очищуються. Чи можливо продовжувати грудне вигодовування під час лікування маститу - рішення, яке приймається лікарем індивідуально в кожному конкретному випадку.

 

Якщо вас турбує один з перерахованих симптомів - не відкладайте звернення до лікаря! Записуйтеся на прийом до мамолога клініки «Оксфорд Медікал» за телефоном (044) 204 40 40!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБобиляк Олег Романович Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії
Бобиляк Олег РомановичЛікар-мамолог, онкохірург вищої категорії

вул. Срібнокільська, 20;

інформація про лікаря

1988 р. - Закінчив Запорізький гоударственно медичний інститут

1993 р.  почав кар'єру лікаря ургентними хірургом

У 1993 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії, мамології.

Стаж за фахом 20 років.

показати повний текст
Пухликов Олексій Олександрович Лікар мамолог
онкохірург
Пухликов Олексій ОлександровичЛікар мамолог
онкохірург

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2006 – 2012 рр. Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.

2012-2014 рр. – Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

08. 2012 – 07. 2018 -  Каховська міська лікарня: онколог, мамолог

2014 – 2018 рр. -  Каховська міська лікарня: лікар невідкладної допомоги

09.2018 – 01.2019 – Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: онкохірургія.

показати повний текст
Катеринич Олександр Олександрович Лікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії
Катеринич Олександр ОлександровичЛікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

25.06.2010 - Патент на корисну модель №51084 - "Спосіб радікальної мастектомії у хворого на рак молочної залози з надмірною масою тіла" зареєстрований в Державному реєстрі патентів України, співавтор

2013 р. - "Шляхи зменшення післяопераційного болю після мастектомії", Українська військово-медична академія, Київський міський клінічний онкологічний центр, співавтор

2015 р. - ТУ "Пластична хірургія кінцівок" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2016 г. - ТУ "Основи судинної хірургії" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2018 г. - ТУ "Хірургічні методи лікування ожиріння" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

показати повний текст
послуги Відділення МаммологіяЦіна
Консультація маммолога 390.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
25-05-2019 Доброго дня! Хочу висловити свою безмежну подяку неймовірному хірургу онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, за його дбайливе ставлення до пацієнтів та професійність. Звернулася до Олексія Олександровича з приводу видалення судиного новоутврення на плечі. Завдяки своєму гумору та людяністі цей чудовий лікар зміг перемогти мою напругу та страхи щодо операції. Хірургічне втручання пройшло успішно та безболісно.На місці потворної пухлини залишився маленький косметичний шов,який,я впевнена,зникне після зняття ниток.Я щаслива що позбулася того дефекту та дуже вдячна що зустріла надійного та професійного лікаря. Олексій Олександрович- ви найкращий!Дякую Вам!

відділення: Маммологія

24-05-2019 Только самые приятные впечатления о Oxford Medical! Мне клинику посоветовала подруга, которая уже долгое время пользуется её услугам.Я не знала к какому специалисту мне нужно обратиться с моей проблемой и при записи по телефону мне посоветовали конкретного врача, объяснив почему именно к нему нужно пойти.Маммолог Пухликов Алексей Александрович - просто чудо доктор! Его отношение к пациенту - бесценно, да и просто он очень приятный человек, с которым комфортно обсуждать деликатные вопросы. Он всё подробно объяснил, успокоил, поддержал, сделал необходимые процедуры. Очень рекомендую Алексея Александровича! Спасибо Вам огромное, очень радостно, что есть такие врачи и люди!

відділення: Маммологія

14-12-2018 Александр Владимирович Ищенко - не просто профи своего дела, он врач по призванию, прекрасный психолог, очень чуткий и тонок в обращении с пациентами. Переступая его кабинет я сразу почувствовала что все будет хорошо. Было то прекрасное ощущение спокойствия, когда ощущаешь себя в надежных руках. Спасибо Вам, доктор!

відділення: Маммологія

24-08-2018 Сегодня,24.08.18,была на приёме у врача маммолога.Ним оказался Ищенко Александр Владимирович.Я редко оставляю отзывы,но сегодня просто не могу «пройти мимо»!! Александр Владимирович,очень благодарна Вам за то,что внимательно выслушали,ответили на все вопросы(я очень педантична и их у меня миллион),вселили спокойствие и дали грамотные рекомендации! Вы-врач от Бога,профессионал своего дела и очень приятный человек! Желаю Вам крепкого здоровья !!!

відділення: Маммологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом