(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Допомога при лактостазі

Допомога при розвитку лактостазуЛактостазом називається застій молока в молочній залозі. Це неприємний стан, що супроводжується хворобливими відчуттями в грудях і, за відсутності адекватної допомоги, загрожує розвинутися в мастит.

СИМПТОМИ ЛАКТОСТАЗУ

Молочна залоза ділитися на дольки, від кожної з яких йдуть протоки до соску. При закупорці протоки молоко застоюється, тканина молочної залози набрякає і стає болючою, всередині прощупується ущільнення. В області залози, в якій утворився застій, груди можуть почервоніти.

 

Температура при лактостазі підвищується рідко, але якщо це сталося - відтягувати консультацію з лікарем не варто. Підвищення температури може бути викликане тим, що молоко, тривалий час знаходившись в залозі, піддається зворотному всмоктуванню, провокуючи підвищення температури.

 

Неприємні відчуття стають сильнішими при пальпації і можуть не проходити навіть після спорожнення грудей. Більш того, вони можуть посилюватись під час або після закінчення годування.

ПРИЧИНИ ЛАКТОСТАЗУ

Застій молока виникає при порушенні відтоку молока з молочної залози або окремих її частин, який виникає через закупорку, стискання або ж вузькості молочних проток. Всередині часточок залози підвищується тиск, що може викликати набряк, ще більше перетискання проток і гальмування лактації.

Застій молока в молочних залозах може провокувати ряд факторів:

  • переохолодження;
  • здавлювання молочних залоз (бюстгальтером, пальцями при годуванні, під час сну на животі);
  • нечасті і короткі годування;
  • тріщини на сосках, що ускладнюють годування дитини;
  • фізичні та емоційні перевантаження;
  • травми грудей;
  • помилки при зціджуванні (неправильне або надмірне зціджування);
  • підвищена в'язкість молока через зневоднення годуючої мами;
  • невірне прикладання дитини до грудей;
  • постійне годування в одній і тій же позі.

Сприяти лактостазу також може підвищене вироблення молока, що спостерігається спочатку лактації. При перших пологах протоки молочної залози більш звиті і вузькі, що ускладнює проходження молока. Протягом лактації протоки «розширюються» і цей фактор лактостазу зникає.

ЛАКТОСТАЗ: ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ

Боротися з лактостазом потрібно обов'язково і не тільки через те, що цей стан болісний і неприємний для жінки. Наслідком застою молока може стати розвиток запального процесу в молочній залозі - маститу.

 

Основним засобом профілактики лактостазу є прикладання дитини до грудей, головне - робити це правильно. Якщо проблема спостерігається на початку лактації і при перших пологах - краще попросити акушерок, щоб показали, як правильно прикладати дитину до грудей. Там же фахівці можуть розповісти вам, як правильно зціджувати. Якщо ж застій молока почався вже після виписки з пологового будинку, то при наростанні симптомів краще звернутися до фахівця для отримання кваліфікованої допомоги і поліпшення стану грудей.

 

Записатися на прийом до мамолога клініки «Оксфсорд Медікал Київ» ви можете, зателефонувавши за номером (044) 204 40 40 або написавши оператору чату на сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБобиляк Олег Романович Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії
Бобиляк Олег РомановичЛікар-мамолог, онкохірург вищої категорії

вул. Срібнокільська, 20;

інформація про лікаря

1988 р. - Закінчив Запорізький гоударственно медичний інститут

1993 р.  почав кар'єру лікаря ургентними хірургом

У 1993 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії, мамології.

Стаж за фахом 20 років.

показати повний текст
Пухликов Олексій Олександрович Лікар мамолог
онкохірург
Пухликов Олексій ОлександровичЛікар мамолог
онкохірург

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2006 – 2012 рр. Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.

2012-2014 рр. – Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

08. 2012 – 07. 2018 -  Каховська міська лікарня: онколог, мамолог

2014 – 2018 рр. -  Каховська міська лікарня: лікар невідкладної допомоги

09.2018 – 01.2019 – Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: онкохірургія.

показати повний текст
Костюченко Євген Вікторович Лікар мамолог, онколог
Костюченко Євген ВікторовичЛікар мамолог, онколог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Катеринич Олександр Олександрович Лікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії
Катеринич Олександр ОлександровичЛікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

25.06.2010 - Патент на корисну модель №51084 - "Спосіб радікальної мастектомії у хворого на рак молочної залози з надмірною масою тіла" зареєстрований в Державному реєстрі патентів України, співавтор

2013 р. - "Шляхи зменшення післяопераційного болю після мастектомії", Українська військово-медична академія, Київський міський клінічний онкологічний центр, співавтор

2015 р. - ТУ "Пластична хірургія кінцівок" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2016 г. - ТУ "Основи судинної хірургії" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2018 г. - ТУ "Хірургічні методи лікування ожиріння" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

показати повний текст
послуги Відділення МаммологіяЦіна
Консультація маммолога 390.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
25-05-2019 Доброго дня! Хочу висловити свою безмежну подяку неймовірному хірургу онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, за його дбайливе ставлення до пацієнтів та професійність. Звернулася до Олексія Олександровича з приводу видалення судиного новоутврення на плечі. Завдяки своєму гумору та людяністі цей чудовий лікар зміг перемогти мою напругу та страхи щодо операції. Хірургічне втручання пройшло успішно та безболісно.На місці потворної пухлини залишився маленький косметичний шов,який,я впевнена,зникне після зняття ниток.Я щаслива що позбулася того дефекту та дуже вдячна що зустріла надійного та професійного лікаря. Олексій Олександрович- ви найкращий!Дякую Вам!

відділення: Маммологія

24-05-2019 Только самые приятные впечатления о Oxford Medical! Мне клинику посоветовала подруга, которая уже долгое время пользуется её услугам.Я не знала к какому специалисту мне нужно обратиться с моей проблемой и при записи по телефону мне посоветовали конкретного врача, объяснив почему именно к нему нужно пойти.Маммолог Пухликов Алексей Александрович - просто чудо доктор! Его отношение к пациенту - бесценно, да и просто он очень приятный человек, с которым комфортно обсуждать деликатные вопросы. Он всё подробно объяснил, успокоил, поддержал, сделал необходимые процедуры. Очень рекомендую Алексея Александровича! Спасибо Вам огромное, очень радостно, что есть такие врачи и люди!

відділення: Маммологія

14-12-2018 Александр Владимирович Ищенко - не просто профи своего дела, он врач по призванию, прекрасный психолог, очень чуткий и тонок в обращении с пациентами. Переступая его кабинет я сразу почувствовала что все будет хорошо. Было то прекрасное ощущение спокойствия, когда ощущаешь себя в надежных руках. Спасибо Вам, доктор!

відділення: Маммологія

24-08-2018 Сегодня,24.08.18,была на приёме у врача маммолога.Ним оказался Ищенко Александр Владимирович.Я редко оставляю отзывы,но сегодня просто не могу «пройти мимо»!! Александр Владимирович,очень благодарна Вам за то,что внимательно выслушали,ответили на все вопросы(я очень педантична и их у меня миллион),вселили спокойствие и дали грамотные рекомендации! Вы-врач от Бога,профессионал своего дела и очень приятный человек! Желаю Вам крепкого здоровья !!!

відділення: Маммологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом