(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Як вибирати зубні імпланти?

20.03.2014
image

ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ – ВІД БЮДЖЕТНИХ ДО ЕЛІТНИХ

Імплантація давно зарекомендувала себе як надійний спосіб відновлення зубів, який успішно практикується вже десятки років. Багато тих, хто сумнівався в ефективності імплантації ще 5 років тому, сьогодні вже ходять з зубними імплантами.

Як же вибрати якісний імплант, який підійде за ціною? Перш за все, враховуйте, що імплантати, як автомобілі або телефони, бувають різної якості, що залежить від технології виробництва, матеріалів і конструкційних особливостей.

Класифікацій імплантів є безліч, але умовно можна розділити їх на 4 категорії, як за ціною, так і за якістю:

  1. VIP-категорія (Nobel Biocare, Straumann, Astra Tech)
  2. Premium-категорія (Ankylos, BioHorizons, Bicon, Biomet)
  3. Бюджетна категорія (Alpha Dent, AlphaBio, Ards, MIS, Implantium)
  4. дешеві імпланти

Хірурги в переважній більшості працюють з імплантатами з перших трьох категорій, щоб забезпечити кожному пацієнту ефективну допомогу за доступною ціною. Від співпраці з виробниками четвертою цінової категорії утримуються, тому що їхня продукція, незважаючи на дешевизну, не відповідає необхідним критеріям якості та довговічності.

VIP-категорія представлена ​​продукцією компанії Nobel Biocare, яка є незаперечним лідером світового ринку імплантів. Ця компанія стояла біля самих витоків масової імплантації зубів, тільки її продукцію хірурги-стоматологи називають «системою імплантації №1 в світі». Підтвердженням цих слів є той факт, що незважаючи на високу вартість, 40% імплантатів у світі - продукція Nobel Biocare.

Преміум-сегмент представлений марками Ankylos (Німеччина), Bicon і BioHorizons (США), які теж виготовляють імплантати дуже високої якості.

Бюджетна категорія представлена ​​імплантатами AlphaBio. Вибір саме цього виробника обгрунтований, перш за все, тим фактом, що вони надають продукцію гідної якості за більш доступною ціною.

ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ ДОРОГИМИ І БЮДЖЕТНИМИ ІМПЛАНТАМИ?

Світова стоматологічна практика свідчить, що імпланти дорожчих категорій приживаються майже з 100% гарантією. Але слід зауважити: якісні бюджетні імпланти також приживаються в 92-95% випадків. Виникає закономірне запитання: якщо все імпланти приживаються в переважній більшості випадків, то яка різниця між дорогим варіантом і бюджетним?

Тут важливо знати, що крім того, наскільки успішно приживається імплант, важливим є також той факт, наскільки довго він прослужить вам. Більш дорогі варіанти відрізняються якістю матеріалу, з якого вони виконуються, конструктивними особливостями з'єднань та різьблення, а також способами обробки поверхні. Сукупність цих факторів дозволяє забезпечити стійке положення імпланта в кістці протягом багатьох років користування, дозволяючи уникнути розхитування, навіть у випадку значних навантажень.

Приміром, продукція Nobel Biocare має спеціальне покриття, яке поглинає білки крові, направляє активність тромбоцитів і фіксує на своїй поверхні фібрин, чим стимулює остеоінтеграцію. Попросту кажучи, з цими імплантатами кістка «дружить» і активно зростається, тоді як присутність більшості імплантатів кістка попросту «вимушена терпіти».

В імплантах системи Ankylos для стабільності з'єднання та запобігання мікрорухливості використовується спеціальне конусне з'єднання. А для рівномірного розподілу навантаження в кістці використовується спеціальний дизайн різьби. Поверхня імпланта піддається процедурі термічного травління, чим сприяє посиленою адгезії (прилипання клітин, що утворюють кісткову тканину, до поверхні імплантату).

В имплантах BioHorizons реалізована різьба специфічного дизайну, завдяки якій збільшується площа поверхні і поліпшується розподіл навантаження на імплантат. Це дозволяє зменшити деструктивні навантаження на кістку більш ніж в 10 разів.

В імплантатах Alpha Bio необхідна мікропористість поверхні досягається за допомогою травління кислотами і піскоструминної обробки. Їх перевагою є наявність моделей спіралеподібних імплантів для особливо тонких кісток.

Дентальні імпланти Alpha Dent мають спеціальну конусну систему з'єднання і особливу поверхню 3D, збагачену гідроксиапатитом кальцію. Завдяки цьому забезпечується виняткова стійкість імпланта і стимулюється активне зростання кісткової тканини на всій поверхні імплантата.Спеціальная форма різьби дозволяє імпланту легко проникати в кістку, зменшуючи при цьому її пошкодження, і створює додатковий простір для утворення кістки.

Всі імпланти Alpha Dent піддаються стерилізації з використанням радіації, щоб забезпечити максимальну стерильність імплантів.

Важливою перевагою більш дорогих імплантів є широкий набір аксесуарів до них, так як виробники в процесі виготовлення значну увагу приділяють естетичності своєї продукції.

Вибір імпланта - один з найважливіших моментів у процесі імплантації. Але крім його якості, слід звернути увагу на безліч інших факторів, які забезпечать успішну імплантацію.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом