(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Лікування внутрішнього геморою

08.06.2019

Внутрішнім (підслизовим) гемороєм називається патологічне збільшення гемороїдальних вузлів, що локалізуються під слизовою оболонкою прямої кишки. Захворювання супроводжується свербінням, болем, кровотечами та іншими неприємними супутніми симптомами.

Основна причина появи внутрішнього геморою полягає у вродженій слабкості судинної стінки гемороїдальних судин. Будь-які фактори, що здатні спровокувати внутрішній геморой, пов'язані з підвищенням внутрішньосудинного кров'яного тиску і застоєм крові в нижній частині тулуба, що призводить до розтягування вен. До таких факторів належать:

 • малорухливий спосіб життя, сидяча або стояча робота;
 • надмірні фізичні навантаження (у чоловіків внутрішній геморой часто пов'язаний з підняттям важких предметів);
 • часті запори;
 • деякі кишкові інфекції, що викликають пошкодження слизової оболонки травного тракту, а також пухлини шлунково-кишкового тракту;
 • атрофія м'язових клітин ректальної області;
 • часті нервові зриви, стреси;
 • ожиріння;
 • зловживання гострою, копченої їжею, східними приправами.

Крім того, причинами виникнення внутрішнього геморою можуть стати: вагітність, похилий вік, часті вжитий алкоголь і навіть банальна неохайність.

ПРОЯВИ ВНУТРІШНЬОГО ГЕМОРОЮ

Внутрішній геморой може ніяк не виявляти себе протягом досить довгого часу: на початку розвитку хвороба не заподіює пацієнту болю, що ускладнює її виявлення. Іноді людина може відчувати хіба що незвичайну вагу, схожу на присутність в задній області «чужорідного предмету». Однак дискомфорт при цьому не настільки сильний, щоб нанести візит до проктолога, тому часто внутрішній геморой лікар виявляє лише при настанні II стадії захворювання. Симптоми в даному випадку проявляються у вигляді:

 • свербіння і легкого печіння, що виникають після дефекації;
 • кров'яних виділень на початку і в процесі дефекації;
 • посилюється відчуття чужорідного тіла в задній області.

Больовий синдром зазвичай настає пізніше, проявляючись у вигляді постійної тупий біль в задньому проході. Крім того, в запущених випадках відбувається випадання назовні збільшилися гемороїдальних вузлів, після якого вони можуть самостійно не вправитися назад в анальний канал. Випадання вузлів може відбуватися не тільки в процесі дефекації, але при кашлі, чханні, присідання і т.д.

В цілому розвиток внутрішнього геморою підрозділяється на чотири стадії. У найбільш запущеній IV стадії гемороїдальні вузли вже не вправляються, а пацієнт страждає від сильних болів під час дефекації, ходьби, сидіння. Кровотечі посилюються настільки, що можуть викликати анемію.

Зрозуміло, не можна доводити хворобу до таких масштабів - при виявленні «перших ластівок» симптоматики внутрішнього геморою слід терміново звернутися до лікаря. Клініка Оксфорд Медікал володіє потужним діагностичним потенціалом, обладнанням і технологіями останнього покоління в області проктології, включаючи діагностику та лікування геморою всіх форм. Прийом в клініці ведеться досвідченими проктологами обох статей, що дозволяє будь-якому пацієнтові зробити оптимальний вибір доктора для вирішення своєї делікатної проблеми.

ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Клініка Оксфорд Медікал протягом багатьох років практикує найбільш ефективні і сучасні методи лікування внутрішнього геморою:

 • безопераційні - латексне лігування і інфрачервона фотокоагуляція;
 • малоінвазивні операційні - радіохвильової, лазерний і метод HAL-RAR.

При латексному лігуванні тканини гемороїдального вузла «всмоктуються» в апарат, а потім, за допомогою спеціального лігатора, на судинну ніжку кожного вузла поміщається латексне кільце. Це кільце здавлює вузол, що призводить до його відмирання і відторгнення, після чого відбувається повне загоєння.

Метод інфрачервоної фотокоагуляції також полягає в процедурі, яка призводить до відмирання вузла, але в цьому випадку на вузол впливають сфокусованим інфрачервоним випромінюванням.

Операційне радіохвильове лікування полягає в висіченні гемороїдальних вузлів радіохвильовим скальпелем (прилад «Сургітрон»), після завершення якого лікар зшиває краї рани розсмоктуючимися медичними нитками.

ЛІКУВАННЯ ГЕМОРОЮ МЕТОДОМ HAL-RAR

Метод допплеровской дезартерізаціі HAL-RAR клінікою Оксфорд Медікал використовується вперше в Україні. Дана технологія здатна замінити будь-які інші методи лікування внутрішнього і зовнішнього геморою, а також ефективна відносно свищів і тріщин прямої кишки. Методом HAL-RAR геморой виліковується за все за 1 процедуру, незалежно від стадії захворювання.

Саме цей метод визнаний найбільш результативним серед проктологів світового рівня, а полягає він у дезартерізаціі (перекритті подачі крові) до гемороїдальних вузлів, а потім робиться мукопексія (підтяжка випадаючих вузлів). За рахунок зменшення кровотоку вузли зсихаються, і через 1-2 тижні самостійно відторгаються. Даний метод має найвищі світові показники результативності (96%), а сама операція проводиться без розрізів, не залишаючи шрамів, не викликаючи ускладнень і не приводячи до рецидивів.

По суті процедура лікування геморою методом HAL-RAR досить проста, однак вимагає великого досвіду і майстерності лікаря, який її проводить. Висококваліфіковані проктологи клініки Оксфорд Медікал - єдині фахівці в Києві і Україні, що володіють цією технологією і здатні надати гарантію результату за умови дотримання пацієнтом всіх післяопераційних лікарських рекомендацій.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом