(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Шановні пацієнти! У період карантину клініки в Києві та Ірпені продовжують прийом пацієнтів. Також доступна онлайн-консультація.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Лазерна терапія в урології

26.03.2014
image

Гук Андрій Валерійович Гук Андрій Валерійович

лікар-уролог, андролог,

кандидат медичних наук

 

ЯК ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЛАЗЕР В УРОЛОГІЇ?

Лазерна терапія в урології показана при хронічному простатиті, атонії передміхурової залози, безплідді, зумовленому простатитом, порушенні потенції, запаленні насіннєвих пухирців і аденомі простати.
Процедура робиться ректально або через шкірні покрови особливим апаратом, який має спеціальний ректальний наконечник (для впливу на передміхурову залозу) або через шкірних аплікатор який виробляє інфрачервоне опромінення.
На апараті можна підібрати лікувальний вплив за різними параметрами: потужність, частота і довжина хвилі лазера, тривалість процедури.
Лікувальна дія лазерного випромінювання грунтується на біостимулюючому впливі лазерного випромінювання на кров, що грає головну роль в терапевтичній дії випромінювання на організм людини в цілому. Саме через кров реалізується спільний терапевтичний ефект лазерної терапії.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ

За рахунок енергетичних та інформаційних змін на рівні клітини лазеротерапія підвищує імунітет, мобілізує внутрішні резерви організму на активний опір патологічним процесам. Клінічно значущі результати лазерної терапії:

  • протизапальну дію;
  • судинорозширювальну дію;
  • поліпшення мікроциркуляції крові;
  • знеболювальну і протинабрякову дію;
  • регенеруючу і антибактеріальну дію.

Протипоказаннями до проведення лазерної терапії є специфічний хронічний простатит, гострий простатит, гостра затримка сечі, рак і туберкульоз простати, тріщини заднього проходу, проктит і парапроктит, іноді геморой, загострення інфекцій з підвищенням температури тіла.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом