Sign up via call center
Department

Patient Reviews on Pediatrics

We always aim at enhancing the level of services in the chain of clinics "Oxford Medical" and are greatful to you for your positive review. We are taking into account all comments and suggestions, which refer to our work. Thank you for your choice. 

Leave a review
Reviews
Марина 20.06.2025
Щиро дякую лікарці-педіатру Дєєвій Марині В'ячеславівні за уважність, професіоналізм і щире ставлення до дітей! Дуже важливо, коли спеціаліст має великий досвід та постійно підвищує свою кваліфікацію — це одразу відчувається на прийомі. Марина В’ячеславівна ретельно розпитала про всі скарги, спокійно відповіла на питання, все пояснила зрозуміло й докладно. Завдяки її рекомендаціям стан дитини швидко покращився, а консультація залишила приємні враження. Окрема подяка за теплу атмосферу та вміння знайти підхід навіть до маленьких пацієнтів. Рекомендую цього спеціаліста всім батькам, які шукають компетентного і турботливого педіатра!
Star Star Star Star Star
Марія 27.02.2025
Зазвичай я не залишаю відгуки, але сьогодні дуже хочу) вперше були на прийомі в Литвинчук Алли Анатоліївни, сказати що я приємно здивована це просто нічого не сказати, майже за 9 років сина, ще ні один лікар його так добре, детально та уважно не оглядав! Алла Анатоліївна лікар з великої літери, професіонал свого діла, обов’язково будемо звертатися до неї ще!
Star Star Star Star Star
Кристина 28.11.2024
Були на прийомі перший раз, дуже здивовані що в такий час ще лишились такі чудові лікарі. Дуже вдячні за вашу турботу та досвід!!! Найкращий лікар в якого ми тіки були за 17 років.
Star Star Star Star Star
Ніна 30.10.2024
Наш лікар ще з дитячого садочку, а нам вже 17 і 18 - і це говорить саме за себе. Найкращий лікар, завжди уважна, турботлива, професіонал, якого ще треба пошукати. Незважаючи на те, що доїжджати на прийом зараз не близько, ми завжди вибираємо Аллу Анатоліївну. Велика подяка Вам, Алло Анатоліївно, за Ваше серце та Вашу нелегку працю. Любимо Вас і цінуємо.
Star Star Star Star Star
Світлана 29.09.2024
Вперше потрапили на прийом до педіатра Барбарук Марини Іванівни у березні 2024, з тих пір були на консультаціях вже декілька разів, і хочемо подякувати за відповідальність, уважне ставлення до дитини, змістовні рекомендації та незмінну доброзичливість. Завдяки небайдужості лікаря вчасно "спіймали" небезпечну хворобу, будемо лікуватися і надалі.
Star Star Star Star Star
Світлана 29.06.2024
Сьогодні були на прийомі, дуже дякуємо! Робили вакцінацію. Відкритість, уважніть, добре ставлення до дитини. Будемо звертатись обов'язково)
Star Star Star Star Star
Make an appointment via the call center
in the clinic
online
This site is protected by reCAPTCHA technology, and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This site is protected by reCAPTCHA technology, and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hello!
Let's take care
about your health:
Sign up via call center

We use cookies and other technologies to remember your preferences and find out exactly how you use and interact with the site.

By using our site, you also agree to the terms of the "User Agreement" and "Regulation on the processing and protection of personal data". By clicking "I AGREE", you consent to the processing of your data.