(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА У ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ. ВИКЛИК ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ 24/7

Ударно-хвильова терапія

Застосування ударно-хвильової терапії в урологічній сфері почалося порівняно недавно - близько 15 років тому. До цього метод успішно застосовувався в усуненні проблем неврологічного, ортопедичного та травматологічного характеру.

Ударно-хвильова терапія в урології

Спеціалісти урологи успішно застосовують метод в лікуванні:

 • еректильної дисфункції;
 • простатиту;
 • хвороби Пейроні;
 • аденоми простати (доброякісної гіперплазії передміхурової залози).

Ударно-хвильова терапія може виступати, як в ролі самостійного методу лікування (монотерапії), так і входити в лікувальні комплекси з іншими фізіотерапевтичними методами і медикаментозним лікуванням. Застосування методу можливо також і з метою профілактики урологічних захворювань.

У лікування існує ряд протипоказань, серед яких основними є: наявність кардіостимулятора (ударно-хвильової апарат може викликати збої в його роботі), прийом препаратів, що перешкоджають згортанню крові, доброякісні або злоякісні новоутворення, гнійний простатит, інфекційні процеси в гострій фазі. Тому остаточне рішення про доцільність призначення ударно-хвильового лікування приймається лікарем.

Ефект ударно-хвильової терапії

Суть лікування полягає в короткочасному впливі інфразвукових хвиль з високою амплітудою, що генеруються апаратом, на уражену область. Під їх впливом поліпшується циркуляція крові і лімфи в органах і тканинах, що, з одного боку, сприяє їх насичення киснем, а з іншого - прискорює виведення продуктів метаболізму.

Інфразвук, що генерується апаратом, знімає спазми м'язів. Також завдяки мікророзривам, що відбуваються під впливом кінетичної енергії інфразвукових хвиль, активізується ангіогенез - процес створення нових капілярів. Але головна перевага ударно-хвильової терапії - виражений знеболюючий ефект вже після першого сеансу.

Після лікування у пацієнтів з еректильною дисфункцією - поліпшувалася ерекція, а у пацієнтів з простатитом поліпшувалося сечовипускання і проходили хворобливі відчуття. У пацієнтів з хворобою Пейроні, викривленням статевого члена, викликаним фіброзними бляшками, спостерігалося полегшення стану.

Процедура ударно-хвильової терапії

Для проведення процедури на шкіру в області впливу наноситься гель, що сприяє кращому проведенню акустичних хвиль. Після цього до тіла пацієнта приставляється випромінювач, що генерує інфразвукові хвилі з високою амплітудою. Кінетична енергія хвиль впливає на органи і тканини, надаючи терапевтичний ефект.

Ударно-хвильова терапія неінвазивна - пацієнту нічого не вводиться підшкірно або в сечовипускальний канал. Також при процедурі не використовуються медикаменти - лікувальний ефект забезпечується впливом інфразвуку.

Дізнатися більше про ударно-хвильову терапію або записатися на прийом до урологів клініки «Оксфорд Медікал» ви можете, зателефонувавши або звернувшись до оператора чату на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗелінський Олег Володимирович Лікар уролог-андролог
вищої категорії
Зелінський Олег ВолодимировичЛікар уролог-андролог
вищої категорії
Відео-візитка

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

 • 1997р. - Погребищенське медичне училище, лікувальна справа, диплом з відзнакою.
 • 2004р. - Вінницький національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова, факультет "Лікувальна справа", диплом лікаря.
 • 2006р. - інтернатура за спеціальністю "Урологія" на базі ВОКЛ ім. Н.І. Пирогова.
 • 2006р. - сертифікат лікаря-уролога.
 • 2009р. - сертифікат про присвоєння II кваліфікаційної категорії.
 • 2010р. - по теперішній час лікар уролог-андролог в клініці "Оксфорд Медікал".
 • 2012р. - сертифікат про присвоєння I кваліфікаційної категорії.
 • 2015р. - присвоєння вищої кваліфікаційної категорії
 • 2019р. - ТУ - Міський центр ендоскопічної урології і нових технологій Санкт-Петербурга
показати повний текст
Гук Андрій Валерійович Лікар уролог-андролог вищої категорії
кандидат медичних наук
Гук Андрій ВалерійовичЛікар уролог-андролог вищої категорії
кандидат медичних наук
Відео-візитка

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2003р. - Національний медичний університет ім. А. Богомольця, факультет підготовки лікарів для Збройних Сил України, диплом з відзнакою за спеціальністю лікувальна справа.

2006р. - Українська Військово-Медична Академія, хірургічний факультет, диплом магістра, лікар-хірург.

2003р. - стаття "Сучасні методи діагностики та лікування закритих ушкоджень мошонки і її органів" в збірнику наукових публікацій Української Військово-медичної академії.

2004р. - Учасник першого з'їзду сексологів і андрологів України.

2006-2008р. - Лікар-уролог урологічного відділення київського військового госпіталю. Начальник медичного пункту.

З 2008р. - по теперішній час лікар уролог-андролог клініки "Оксфорд Медікал".

2009р. - учасник другого з'їзду сексологів і андрологів України.

2008р. - учасник науково-практичної конференції сексологів та андрологів України, учасник другого з'їзду ВГО "Всеукраїнська асоціація працівників швидкої та невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф" (22-23 травня 2008 р). Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання діагностики та лікування раку передміхурової залози" (16-17 жовтня 2009р). Учасник першого всеукраїнського конгресу з андрології та сексуальної медицини (24-26 вересня 2009р). Учасник конференції "Малоінвазивні технології в урології "(10-12 лютого 2010р).

2013 г. - науковий ступінь кандидата медичних наук, Українська Військово-медична академія МОУ.

2014 г. - учасник Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медицини в практику охорони здоров'я України», майстер-клас з використання робот-асистуючої хірургічної сиситеми da Vinci; участь в Урологічній науково-практичній конференції «Трускавець 2014»; учасник 3-го з'їзду сексологів і андрологів України; брав участь в роботі I Міжнародного і IV Російського конгресу з ендоурології і нових Технологій.

показати повний текст
Шихалієв Фарід Боюкага Огли Лікар уролог, лікар УЗ діагностики
Шихалієв Фарід Боюкага ОглиЛікар уролог, лікар УЗ діагностики

вул. Срібнокільська, 20;

вул. Кудряшова, 20А;

інформація про лікаря

відгуки
Сергей 04-12-2019 Отличный врач, дарит позитивное настроение. Качественное лечение. Спасибо.

відділення: Урологія

Кулепина Елена Владимировна 28-03-2019 Хочу поблагодарить врача-уролога Горбатюк Ивана Михайловича за его работу . Очень грамотный специалист,внимательный,деликатный,щепетильный.Умеет выслушать, доходчиво все обьяснить. Подитожив вышесказанное- врач от бога!!! Очень редко можно встретить толкового специалиста,который любит свою работу и живет ею.Не углубляясь могу сказать,что он спас мне мужа от очень серьезных последствий. Большое спасибо Ивану Михайловичу!Всем буду РЕКОМЕНДОВАТЬ!!!

відділення: Урологія

Константин Г. 15-02-2018 Хочу написать не только хорошее о клинике, о и уберечь людей от самолечения, которым я занимался 7 лет и чуть не лишил сбея навсегда мужской силы и здоровья. Никогда не делайте таких ошибок как я, не покупайте чудо-таблетки на одну ночь, они опасны по настоящему. Ищите сразу же при первых симптомах "неполадок в работе" хорошего уролога. Это может спасти и здоровье и кошелёк. Я рекомендую всем мужчинам в моей ситуации клинику, которая не занимается мошенничеством и вымогательством, а лечит и помогает реальными результатами.

відділення: Урологія

Корн Александр Александрович 16-02-2017 Хочу поблагодарить врача уролога андролога Олега Владимировича Зелинского.Спасибо вам доктор большое вы помогли мне .подлечили в моей деликатной проблеме.Советую теперь вас всем моим знакомым.Вы лучший.СПАСИБО.

відділення: Урологія

Ярослав С 24-11-2013 Спасибо большое за правильное лечение, мне помогло, вылечил простатит, путь не сразу, но лечение принесло результат.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациент, г. Киев

  відділення: Урологія

 • Валерий

  відділення: Урологія

 • Анатолий

  відділення: Урологія

 • Николай Михайлович

  відділення: Урологія

 • Михаил Иванович

  відділення: Урологія

 • Пациент, г. Киев

  відділення: Урологія

 • Валерий

  відділення: Урологія

 • Анатолий

  відділення: Урологія

 • Николай Михайлович

  відділення: Урологія

 • Михаил Иванович

  відділення: Урологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом