записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Тільки 1-9 травня! Первинний прийом лікаря для дорослих всього 170 грн! Деталі за телефоном (044) 204 40 40.

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Лікування варикоцеле

Лікування варикоцеле в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Варикоцеле - хвороба вен яєчка, через яку в ньому порушується кровообіг, що заважає нормальній роботі яєчок і веде до ускладнень. Варикоцеле - розповсюджене захворювання, від нього страждає близько 10% чоловіків у світі. Ризик розвитку варикоцеле зростає при генетичній схильності, тому чоловіки, родичі яких страждали від хвороб венозної системи, повинні бути особливо пильними. Найчастіше спостерігається варикоцеле лівого яєчка через особливості анатомії людини.

Симптоми і причини варикоцеле

На ранніх стадіях, варикоцеле проходить практично без симптомів, тому важливо регулярно проходити діагностичні обстеження, щоб вчасно виявити ознаки і почати лікування. Хворий може іноді відчувати біль в яєчках при русі або фізичних навантаженнях. Іноді, про розвиток варикоцеле можуть сигналізувати зміни в спермограммі - аналізі сперми.

Причиною розвитку варикоцеле може стати:

  • вроджена схильність;
  • малорухливий спосіб життя;
  • надмірне фізичне навантаження;
  • зайва вага;
  • хвороби серцево-судинної системи.

Наслідком варикоцеле може стати зменшення числа сперматозоїдів, зменшення їх активності або навіть порушення в їх структурі. У число можливих ускладнень після варикоцеле також входять фімоз, серцево-судинні та аутоімунні захворювання.

Діагностика та лікування варикоцеле

На прийомі лікар огляне пацієнта, вивчить його скарги і, при необхідності, призначить УЗД, щоб досліджувати судини яєчок і кровообіг в них.

Для лікування варикоцеле виполняеться невелика хірургічна операція з перев'язування вен, щоб відновити нормальну циркуляцію крові в яєчках. Лікування проходить амбулаторно і не обмежує повсякденне життя пацієнта.

Щоб зберегти своє здоров'я, вчасно виявити варикоцеле і уникнути ускладнень після нього, важливо перебувати під наглядом лікаря і проходити діагностичні обстеження.

Записатися на прийом до лікаря-уролога можна за тел. (044) 204-40-40.

 

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Борис

відділення: Урологія

Георгий Владимирович

відділення: Урологія

Борис

відділення: Урологія

Георгий Владимирович

відділення: Урологія

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

24.11.2013

Спасибо большое за правильное лечение, мне помогло, вылечил простатит, путь не сразу, но лечение принесло результат.

відділення: Урологія

24.05.2013

Чудовий медичний заклад, що може скласти конкуренцію будь-якій європейській клініці. Я сам не з Києва, проте потрапив випадково до Оксфорд Медікал, і про це жлдним чином не жалкую. Лікарі чемні і виховані люди, дуже професійні. Я в захваті взагалі! 

відділення: Урологія

24.05.2013

Мне 40 лет и я каждый год прохожу обследование по профилактике простатита у своего доктора. Но сейчас мой врач уехал за границу и мне пришлось искать другую клинику и другого доктора. Слышал много рекламы по радио про клинику Оксфорд медикал ,решил попробовать пойти (привлекла стоимость консультации 175грн. И что туда входит УЗИ и еще что-то там).Попал на прием к Зелинскому О.В. Кроме обследования он назначил еще необходимые анализы ( что вызвало доверие ,я эти же анализы сдавал каждый год у своего доктора),т.е. лишнего не назначают. По результатам анализов доктор консультировал бесплатно , у меня оказалось все в порядке. В общем потратил почти 700грн. на всю диагностику. Меня это вполне устраивает раз в год обследоваться. И доктор вроде компетентный . В следующем году пойду туда же. 

відділення: Урологія

24.05.2013

Я знал о клинике около 2-3 лет, но пришёл только этой весной и остался очень доволен урологом Зелинским Олегом Владимировичем. Проблема простатита остро стояла последние пол-года, но тянул и боялся, а оказалось зря. Спасибо за хорошее лечение врачу. Клинике "Оксфорд Медикал" только процветания! 

відділення: Урологія

24.05.2013

В клинику привела жена, она ходит в «Оксфорд» на косметические процедуры. Качеством обслуживания довольны оба. Спасибо вам! 

відділення: Урологія
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки