записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування варикоцеле

Лікування варикоцеле в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Варикоцеле - хвороба вен яєчка, через яку в ньому порушується кровообіг, що заважає нормальній роботі яєчок і веде до ускладнень. Варикоцеле - розповсюджене захворювання, від нього страждає близько 10% чоловіків у світі. Ризик розвитку варикоцеле зростає при генетичній схильності, тому чоловіки, родичі яких страждали від хвороб венозної системи, повинні бути особливо пильними. Найчастіше спостерігається варикоцеле лівого яєчка через особливості анатомії людини.

Симптоми і причини варикоцеле

На ранніх стадіях, варикоцеле проходить практично без симптомів, тому важливо регулярно проходити діагностичні обстеження, щоб вчасно виявити ознаки і почати лікування. Хворий може іноді відчувати біль в яєчках при русі або фізичних навантаженнях. Іноді, про розвиток варикоцеле можуть сигналізувати зміни в спермограммі - аналізі сперми.

Причиною розвитку варикоцеле може стати:

Наслідком варикоцеле може стати зменшення числа сперматозоїдів, зменшення їх активності або навіть порушення в їх структурі. У число можливих ускладнень після варикоцеле також входять фімоз, серцево-судинні та аутоімунні захворювання.

Діагностика та лікування варикоцеле

На прийомі лікар огляне пацієнта, вивчить його скарги і, при необхідності, призначить УЗД, щоб досліджувати судини яєчок і кровообіг в них.

Для лікування варикоцеле виполняеться невелика хірургічна операція з перев'язування вен, щоб відновити нормальну циркуляцію крові в яєчках. Лікування проходить амбулаторно і не обмежує повсякденне життя пацієнта.

Щоб зберегти своє здоров'я, вчасно виявити варикоцеле і уникнути ускладнень після нього, важливо перебувати під наглядом лікаря і проходити діагностичні обстеження.

Записатися на прийом до лікаря-уролога можна за тел. (044) 204-40-40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

26.03.2019

Хочу поблагодарить врача-уролога Горбатюк Ивана Михайловича за его работу . Очень грамотный специалист,внимательный,деликатный,щепетильный.Умеет выслушать, доходчиво все обьяснить. Подитожив вышесказанное- врач от бога!!! Очень редко можно встретить толкового специалиста,который любит свою работу и живет ею.Не углубляясь могу сказать,что он спас мне мужа от очень серьезных последствий. Большое спасибо Ивану Михайловичу!Всем буду РЕКОМЕНДОВАТЬ!!!

відділення: Урологія

16.02.2017

Хочу поблагодарить врача уролога андролога Олега Владимировича Зелинского.Спасибо вам доктор большое вы помогли мне .подлечили в моей деликатной проблеме.Советую теперь вас всем моим знакомым.Вы лучший.СПАСИБО.

відділення: Урологія

24.11.2013

Спасибо большое за правильное лечение, мне помогло, вылечил простатит, путь не сразу, но лечение принесло результат.

відділення: Урологія

24.05.2013

Чудовий медичний заклад, що може скласти конкуренцію будь-якій європейській клініці. Я сам не з Києва, проте потрапив випадково до Оксфорд Медікал, і про це жлдним чином не жалкую. Лікарі чемні і виховані люди, дуже професійні. Я в захваті взагалі! 

відділення: Урологія

24.05.2013

Мне 40 лет и я каждый год прохожу обследование по профилактике простатита у своего доктора. Но сейчас мой врач уехал за границу и мне пришлось искать другую клинику и другого доктора. Слышал много рекламы по радио про клинику Оксфорд медикал ,решил попробовать пойти (привлекла стоимость консультации 175грн. И что туда входит УЗИ и еще что-то там).Попал на прием к Зелинскому О.В. Кроме обследования он назначил еще необходимые анализы ( что вызвало доверие ,я эти же анализы сдавал каждый год у своего доктора),т.е. лишнего не назначают. По результатам анализов доктор консультировал бесплатно , у меня оказалось все в порядке. В общем потратил почти 700грн. на всю диагностику. Меня это вполне устраивает раз в год обследоваться. И доктор вроде компетентный . В следующем году пойду туда же. 

відділення: Урологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки