записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Тільки до кінця квітня! Первинний прийом гінеколога всього 170 грн! Деталі за телефоном (044) 204 40 40.

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Реабілітація після інфаркту міокарда

Інфаркт міокарда - одне з найнебезпечніших для життя людини захворювань. Деякі, переживши інфаркт, готові поставити хрест на своєму подальшому житті. Інші ж навпаки: намагаються жити так, немов інфаркту і не було, ігноруючи приписи лікарів і не відмовляючись від згубних звичок.

Помилку роблять і перші, і другі. При грамотному лікарському догляді, після інфаркту можна провести довге, щасливе і плідне життя. Але ігнорування лікарських приписів веде до ускладнень, аж до повторного інфаркту міокарда у 20-40% пацієнтів, протягом року. Часто повторний інфаркт викликає летальний результат.

Внаслідок інфаркту може виникнути безліч ускладнень у роботі серця:

  • прогресуючі порушення серцевого ритму
  • серцева недостатність.
  • аневризма серця - вкрай небезпечне ускладнення, яке вимагає термінового оперативного втручання.

Програма реабілітації після інфаркту міокарда

У кардіології клініки «Оксфорд Медікал - Київ» проводять реабілітацію хворих, які перенесли інфаркт міокарда і бажають повернутися до повноцінного життя.

Реабілітація включає в себе:

  • призначення медикаментозного лікування
  • корекцію способу життя і режиму харчування
  • регулярний контроль стану пацієнта

Медикаментозне лікування, зміна способу життя і режиму харчування проводяться паралельно, з метою нормалізації роботи серця, запобігання можливих ускладнень і повернення пацієнтові можливості вести активне життя.

Медикаментозна терапія проводиться для зниження рівня холестерину в крові, нормалізації рівня цукру, стабілізації артеріального тиску і запобігання тромбоутворенню.

Зміни способу життя полягають у відмові від алкоголю і нікотину, які є серйозними факторами ризику при інфаркті міокарда. Хворому призначається розмірений режим дня з мінімальними фізичними навантаженнями і повноцінним відпочинком. З поліпшенням стану, фізичні навантаження поступово підвищуються.

Серйозні зміни вносить лікар і в дієту, забороняючи жири тваринного походження, смажену їжу, продукти з високим вмістом солі і цукру. Дієта, як і медикаментозне лікування, підбирається індивідуально виходячи зі стану пацієнта і супутніх захворювань.

Лікування проходить під пильним динамічним наглядом кардіолога. Це необхідно для того, щоб лікар міг оцінити стан пацієнта і ефективність призначеного лікування. З цією метою необхідно регулярно проходити огляд у кардіолога і ретельну діагностику: лабораторні аналізи, ЕКГ, УЗД серця (ЕхоКГ). На основі отриманих результатів лікар коригує тактику лікування, якщо в цьому є необхідність.

ПЕРЕВАГИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

  • кваліфіковані кардіологи
  • вся діагностика в одній клініці і без черг (аналізи, ЕКГ, УЗД серця (ЕхоКГ), при необхідності консультація суміжного спеціаліста)
  • лояльні ціни

Для запису на прийом до лікаря-кардіолога клініки «Оксфорд Медікал - Київ» заповнюйте форму на сайті або телефонуйте за номером (044) 204-40-40

 

Текстові відгуки
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки