записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Реабілітація після інфаркту міокарда

Інфаркт міокарда - одне з найнебезпечніших для життя людини захворювань. Деякі, переживши інфаркт, готові поставити хрест на своєму подальшому житті. Інші ж навпаки: намагаються жити так, немов інфаркту і не було, ігноруючи приписи лікарів і не відмовляючись від згубних звичок.

Помилку роблять і перші, і другі. При грамотному лікарському догляді, після інфаркту можна провести довге, щасливе і плідне життя. Але ігнорування лікарських приписів веде до ускладнень, аж до повторного інфаркту міокарда у 20-40% пацієнтів, протягом року. Часто повторний інфаркт викликає летальний результат.

Внаслідок інфаркту може виникнути безліч ускладнень у роботі серця:

  • прогресуючі порушення серцевого ритму
  • серцева недостатність.
  • аневризма серця - вкрай небезпечне ускладнення, яке вимагає термінового оперативного втручання.

Програма реабілітації після інфаркту міокарда

У кардіології клініки «Оксфорд Медікал - Київ» проводять реабілітацію хворих, які перенесли інфаркт міокарда і бажають повернутися до повноцінного життя.

Реабілітація включає в себе:

  • призначення медикаментозного лікування
  • корекцію способу життя і режиму харчування
  • регулярний контроль стану пацієнта

Медикаментозне лікування, зміна способу життя і режиму харчування проводяться паралельно, з метою нормалізації роботи серця, запобігання можливих ускладнень і повернення пацієнтові можливості вести активне життя.

Медикаментозна терапія проводиться для зниження рівня холестерину в крові, нормалізації рівня цукру, стабілізації артеріального тиску і запобігання тромбоутворенню.

Зміни способу життя полягають у відмові від алкоголю і нікотину, які є серйозними факторами ризику при інфаркті міокарда. Хворому призначається розмірений режим дня з мінімальними фізичними навантаженнями і повноцінним відпочинком. З поліпшенням стану, фізичні навантаження поступово підвищуються.

Серйозні зміни вносить лікар і в дієту, забороняючи жири тваринного походження, смажену їжу, продукти з високим вмістом солі і цукру. Дієта, як і медикаментозне лікування, підбирається індивідуально виходячи зі стану пацієнта і супутніх захворювань.

Лікування проходить під пильним динамічним наглядом кардіолога. Це необхідно для того, щоб лікар міг оцінити стан пацієнта і ефективність призначеного лікування. З цією метою необхідно регулярно проходити огляд у кардіолога і ретельну діагностику: лабораторні аналізи, ЕКГ, УЗД серця (ЕхоКГ). На основі отриманих результатів лікар коригує тактику лікування, якщо в цьому є необхідність.

ПЕРЕВАГИ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

  • кваліфіковані кардіологи
  • вся діагностика в одній клініці і без черг (аналізи, ЕКГ, УЗД серця (ЕхоКГ), при необхідності консультація суміжного спеціаліста)
  • лояльні ціни

Для запису на прийом до лікаря-кардіолога клініки «Оксфорд Медікал - Київ» заповнюйте форму на сайті або телефонуйте за номером (044) 204-40-40

Текстові відгуки

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки