записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування дискінезії шлунка та дванадцятипалої кишки

Дискінезія шлунка і дванадцятипалої кишки є порушенням скорочувальної і/або евакуаторної функції шлунка і дванадцятипалої кишки, яке супроводжується збільшенням або зменшенням часу перебування продуктів харчування в зазначених органах.

ПРИЧИНИ І СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Причиною виникнення дискінезії шлунка і дванадцятипалої кишки можуть бути: стресові ситуації, неправильний режим харчування, занадто швидкий прийом їжі без належного пережовування, вживання надмірної кількості вуглеводів, нестача білка, мікроелементів і вітамінів, вплив токсинів (алкоголь, куріння), ураження центральної і вегетативної нервових систем (під час прийому деяких препаратів). Дискінезія, спричинена такими зовнішніми факторами, називається екзогенною. Також існує ендогенний тип, поява якого обумовлюється патологією інших органів:

 • виразкові хвороби;
 • захворювання жовчовивідних шляхів;
 • паразитарні захворювання;
 • тромбоз судин шлунка;
 • перитоніт;
 • пневмонія;
 • інфаркт міокарда.

Основними симптомами при дискінезії є: біль, тяжкість, почуття заповнювання в епігастральній ділянці, гикавка, печія, відрижка кислим, блювота зеленуватою рідиною, тупий біль під ложечкою. При цьому органічні зміни при ендоскопії і гістологічного обстеження виявити не вдається. Це пояснюється тим, що найчастіше розвиток симптомів пов'язано з психічними травмами і стресами.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКИ дискінезії шлунка та дванадцятипалої кишки

При лікуванні дискінезії шлунка в першу чергу проводиться зондування з метою звільнити орган від вмісту. Потім здійснюється дренаж, який встановлюється до повного відновлення роботи шлунка. Основна мета лікування - знайти те захворювання, яке викликало дискінезію, і пролікувати його. Як метод боротьби з зневодненням можуть використовувати крапельниці, проводиться стимуляція перистальтики (при атонії шлунка) і підвищення її тонусу. Позитивний вплив має психотерапевтична допомога, заспокійливі препарати.
Профілактика дискінезії і дванадцятипалої кишки полягає в своєчасному лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, потрібно уникати стресових ситуацій, грамотно поєднувати праці і відпочинку, правильно харчуватися.

ОБСТЕЖЕННЯ В КЛІНІЦІ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

У клініці "Оксфорд Медікал" застосовується ендоскопічний метод обстеження. В ході лікування пацієнт отримує рекомендації по дієті і режиму харчування. Призначається медикаментозне лікування шлунково-кишкового тракту.
Процес лікування проходить в денному стаціонарі і супроводжується спазмолитичною терапією і впливом на провідність нервової системи. У тяжких станах призначається хірургічне втручання.
Високий професіоналізм і якість сервісу в клініці "Оксфорд Медікал" обумовлені наступними факторами:

 • багаторічний досвід роботи фахівців;
 • якісна діагностика за допомогою обладнання експертного класу;
 • індивідуальний підхід до пацієнта, призначення лікування, що враховує особливості роботи його організму;
 • використання новітніх і найбільш ефективних препаратів в медикаментозному лікуванні.

Записатися на прийом в гастроентерологічне відділення клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204-40-40 або через форму на сайті.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

12.12.2018

Впервые была на приеме у врача Кузьменко Дениса Сергеевича. Прекрасный специалист, очень внимательный и главное с позитивным настроем! Рекомендую

05.12.2018 Огромное Спасибо, Борису Михайловичу!Очень проффисионально подходит к своей работе и отлично провёл операцию!! Мне 27 и у меня виднелась вена, я очень переживала, но все прошло отлично, несмотря на мои панические атаки перед операцией. Оставляю отзыв для таких как я, кто боится и переживает. П.с: это надежный врач и лучше не затягивать с верикозом.
29.10.2018

Делала гастроскопию у врача эндоскописта Лужанского Р. Осталась довольна, врач вежливый и уравновешенный. Ответил на все мои вопросы компетентно и убедительно. Спасибо большое.

16.10.2018 Чудовий відповідальний лікар, який мене вилікував, а головне - продіагностував як слід, виключивши всі 4 погані діагнози, які мені поставили під ?, а головне - довівши, що всі вони мене не стосуються. Дуже відповідальний лікар! Записуйтесь одразу до нього!
21.06.2018 Роман Владимирович, хочу выразить вам благодарность за ваш труд, профессионализм.В 2015 году вы спасли мою маму.Она была в таком состоянии, что мало что помнит про время, проведенное в больнице.Мне очень повезло, что она попала к вам.Несмотря на то, что в больнице отключили воду на несколько дней, вы не стали переносить процедуры (бром, кажется). Вы анализировали проблему тщательно, многосторонне, внимательно, напряжённо; выяснили диагноз и сделали операцию.В той суматохе и тревоге я не успела вам сказать спасибо и что я вас люблю.Часто вспоминаю вас с благодарностью и восхищением. Приходила в Медкомплекс один раз, но вы были в отпуске.Дай Бог вам здоровья и богатства.Таня, Харьков. (095) 901-86-76

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки