записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування ангіни

Лікування ангіни "Оксфорд Медікал"Ангіна або тонзиліт - це запалення піднебінних мигдалин, яке викликається бактеріальною або вірусною інфекцією. Хоча часто це захворювання не вважаеться важким, одне з його ускладнень - ураження серця і сердчечно-судинної системи.

Симптоми ангіни

Найчастіше ангіна проявляється:

  • болем у горлі;
  • труднощами при ковтанні;
  • збільшенням лімфовузлів;
  • підвищеною температурою;
  • загальною слабкістю і пітливістю.

Також можливий безсимптомний перебіг ангіни, яка практично не турбує пацієнта, проявляючись лише легким дискомфортом в області горла вранці. Тому ЛОР-лікарі клініки «Оксфорд Медікал Київ» радять звертатися до лікарів при слабовираженних, але тривалих проблемах з горлом.
Найпоширеніша причина ангіни - ураження бактеріальними або вірусними інфекціями. Захворюванню сприяє переохолодження, ослаблення імунного захисту організму, травми мигдалин, хронічні ЛОР-захворювання.

Діагностика та лікування ангіни

Лікування ангіни в отоларингології клініки "Оксфорд Медікал Київ". Для ефективного лікування ангіни важливо правильно діагностувати її, виключивши ГРВІ, для яких також характерні болі в горлі. Для цього необхідний огляд, можливо знадобиться зробити бактеріальний посів і ревматологічну панель.

Лечение ангины в отоларингологии клиники "Оксфорд Медикал Киев"Лікування краще проводити під контролем кваліфікованого лікаря, який встановить, що саме викликало ангіну і як краще її лікувати. Курс лікування включає як медикаментозну терапію, так і лікувальні маніпуляції: промивання і полоскання горла, санацію мигдаликів і озонотерапію.
У деяких випадках може бути показано хірургічне лікування, при якому мигдалини виддаляються. Це необхідно, якщо пацієнт страждає від частих ангін (більше 2 разів за рік) і від їх ускладнень з на серце чи суглоби. Також хірургічне лікування необхідно в тих випадках, коли консервативне лікування виявилося неефективним.
Якщо ви спостерігаєте у себе ознаки ангіни, краще не зволікати з візитом до лікаря для того, щоб уникнути ймовірних ускладнень цього захворювання.
Для запису на прийом до ЛОРа телефонуйте за номером (044) 204 40 40 або використовуйте форму на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Текстові відгуки

21.01.2019 Пришла с проблемой к Стоянову Э.В. и он назначил лечение, которое очень помогло.Рекомендую как хорошего специалиста и вообще приятного человека.

відділення: Отоларингологія

06.11.2016

Хочу поблагодарить доктора Зубкову Е.В. за оказанную помощь.

відділення: Отоларингологія

Залишити повідомлення для адміністрації клініки