записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
Судинна хірургія

Лазерне лікування варикозу

Лазерне лікування варикозу в клініці "Оксфорд Медікал - Київ"Варикоз - діагноз, з яким доводиться стикатися 67 % жінок, і кожному другому чоловікові. Причин для появи варикозної хвороби вен безліч: спадкова схильність, зайва вага, малорухливий спосіб життя, робота при якій необхідно тривалий час перебувати «на ногах», важка фізична праця.

Перебіг та симптоми варикозу

Перші ознаки варикозу - це підвищена стомлюваність ніг, видимі невеликі горбики вен, можливі набряки гомілок (так звана, стадія компенсації). Потім з'являються судоми в нічний час і хворобливі відчуття по ходу ураженої вени, розвивається більш виражена набряклість ніг (стадія субкомпенсації).

На третій стадії розвитку захворювання (стадія декомпенсації), уражені вени розширюються і приймають вид звивистий темно-синіх «канатів». Шкіра стає тонкою і сухою, з часом з'являються екземи і великі хворобливі виразки.

Особлива небезпека варикозу полягає в тому, що на його тлі розвивається тромбофлебіт - запалення внутрішньої стінки вени, при якому утворюються тромби.

Консервативне лікування варикозу

Видалення вен лазером в "Оксфорд Медікал"

Лікарі клініки «Оксфорд Медікал - Київ» володіють широким арсеналом засобів лікування варикозної хвороби. На ранніх етапах розвитку захворювання можливе застосування консервативних методик:

  • призначення протизапальної терапії;
  • застосування венотоніків - препаратів, що підвищують тонус вен та зменшують проникність судинних стінок;
  • носіння спеціально підібраногоко мпресійного трикотажу.

Важливо розуміти, що застосування різноманітних «народних способів» лікування з недоведенною ефективністю, не є частиною консервативної терапії при варикозному рощширенні вен.

Консервативне лікування відіграє допоміжну роль і на більш пізніх стадіях захворювання, в комплексі з оперативним лікуванням.

Лікування варикозу лазером

На другій і третій стадії розвитку захворювання застосовується склеротерапія і лазерна коагуляція уражених вен.

Лікування варикозу лазеромЕндовазальна лазерна коагуляція вен, на відміну від хірургічної операції з видалення вен на ногах, - безопераційна методика лікування варикозу, в результаті використання якої відбувається облітерація (заростання, «запаювання») уражених вен. У ході процедури в просвіт варикозної вени вводиться тонкий лазерний світловод, положення якого постійно контролюється ультразвуковим датчиком.

Під впливом енергії лазера формується щільний тромб, в результаті якого уражена вена заростає, не залишаючи слідів. Після процедури пацієнту рекомендується піша прогулянка і носіння спеціального компресійного трикотажу.

Переваги лікування вен лазером (ендовенозної лазерної коагуляції):

  • процедура проводиться амбулаторно (ви можете залишити клініку відразу ж після маніпуляції);
  • малоінвазивність та безпечність;
  • безболісність (необхідна тільки місцева анестезія, в загальній немає потреби);
  • короткий реабілітаційний період без ускладнень;
  • відсутність рубців і шрамів.

Отримати додаткову інформацію та записатися на прийом до лікаря-флеболога клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204-40-40

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

07.03.2019 Величезне дякую Ковалю Борису Михайловичу за індивідуальний підхід, професійну роботу, відчуття безпеки на протязі всієї операції та прекрасний результат!Дякую за підтримку після операції та за коректний підхід до всіх моїх переживань!)Тепер мої ніжки - це one love)
05.11.2018 Очень внимательный человек и профессиональный хирург. врач от бога, спасибо большое
05.08.2018 Хочу выразить огромную благодарность, Ковалю Борису Михайловичу! Пять лет искал врача в Киеве, который смог бы разобраться в сложной проблеме с артерией на ноге и предложить эффективное решение. Только его предложению полностью поверил. После филигранной многочасовой операции результат достигнут. Высочайшей квалификации врач и потрясающий человек, которому абсолютно доверяешь!
13.03.2018 Спасибо огромное, Ковалю Борису Михайловичу! Врач от Бога! Сделал моей маме и свекрови операции по удалению вен на ногах. Спасибо за профессионализм, внимательность и заботу о людях! Возвращается вера в докторов, которые делают свою работу с чистым сердцем! Дай Бог, Вам здоровья и всего самого лучшего!
26.12.2017 Хучу подякувати Борису Михайловичу за високий професіоналізм та неймовірно приємне ставлення до пацієнтів. Приблизно, півтора місяці назад робили лазерну коаугляцію вен нижніх кінцівок. Операція пройшло досить комфотрно, лікар весь час коментував, що він робить, як він це буде робити, що я буду відчувати, намагався всіляко підтримати. Зараз, майже все загоїлось, результат вражає! Поруч з такими лікарями відчуваєш, що ти не залишишся сам на сам зі своєю проблемою, постійно відчуваєш якісну, професійну підтримку!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки