записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Інтимна контурна пластика

Інтимна зона жіночого тіла схильна до негативних змін, як і весь організм загалом. Скорегувати ці недоліки раніше було можливо тільки за допомогою пластичної хірургії, але тепер доступний більш швидкий і простий спосіб - інтимна контурна пластика.

Показання до інтимної контурної пластики

Процедура по ефективності порівнянна з повноцінною пластичною операцією і успішно застосовується:

 • для відновлення форми великих і малих статевих губ або усунення їх асиметрії;
 • в корекції вікових змін;
 • при генітальному інфантилізмі (недостатній розвиток зовнішніх статевих ознак);
 • в усуненні в'ялості;
 • при зниженні пружності і тонусу шкіри;
 • для посилення сексуальних відчуттів;
 • при усуненні наслідків травм промежини.

Крім того, інтимна контурна пластика ефективно використовується для зменшення входу піхви. Ін'єкції філерів усувають сухість слизової і сприяють посиленню статевого потягу. Контурна пластика показана жінкам будь-якого віку, у яких присутня одна з перерахованих вище проблем.

Переваги інтимної контурної пластики

У більшості випадків контурна пластика в інтимній зоні дозволяє домогтися результатів, аналогічних тим, які отримують в результаті операції. Але у контурної пластики є ряд переваг:

 • простота і швидкість проведення;
 • відсутність післяопераційних ускладнень;
 • безпека;
 • менша, в порівнянні з операцією, вартість.

Крім того, на відміну від хірургічної пластики, при проведенні контурної, вам не потрібно лягати в стаціонар і переносити післяопераційний період. Тому, до цього простого, швидкого і більш економного способу поліпшити зовнішній вигляд і стан інтимної зони, вдається все більше жінок.

Як проводиться інтимна контурна пластика

Контурна пластика - це ін'єкційне введення натуральних філерів, які відповідають за утримання шкірою вологи. Ці компоненти в нормі присутні в шкірі будь-якої людини, однак з віком їх кількість починає зменшуватися, а шкіра стає сухою і в'ялою. Під час контурної пластики лікар вводить філери, що відновлююють брак необхідних речовин і шкіра знову знаходить пружність і привабливість.

Інтимна контурна пластика проводиться амбулаторно і не вимагає госпіталізації або наркозу. Лікар під місцевою анестезією вводить необхідну кількість препарату в зони, які потребують коригування. Перед процедурою необхідно пройти огляд гінеколога і здати аналізи, щоб переконатися, що немає протипоказань до її проведення. Сама інтимна контурна пластика не займає багато часу - її тривалість можна порівняти зі звичайним відвідуванням гінеколога.
Після проведення інтимної контурної пластики на 2 тижні необхідно дотримання статевого спокою і утримання від інтенсивних фізичних навантажень.
Дізнатися більше про інтимну контурну пластику ви можете у операторів нашого колл-центру або ж, записавшись на прийом гінеколога по телефону (044) 204 40 40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

10.05.2018 Спасибо Мановицкой Оксане Викторовне за профессиональное и качественное лечение.Медсестрам за проведенные процедуры.Результатом лечения довольна.

відділення: Гінекологія

26.04.2018 Хотелось бы выделить доктора гинеколога Мановицкую Оксану Викторовну, настоящий профессионал и приятный человек! Осталась довольна и благодарна за решение моей проблемы!

відділення: Гінекологія

12.12.2016

Хочется поблагодарить Мановицкую Оксану Викторовну за профессионализм и просто хорошее человеческое отношение. По стечению обстоятельств пришлось искать нового гинеколога, теперь буду постоянно наблюдаться у Оксаны Викторовны.
відділення: Гінекологія

27.05.2016

Спасибо, я встретила в вашей клинике прекрасного доктора и очень позитивного, и просто хорошего человека - Мановицкую Оксану Викторовну. Я уже взрослая женщина - мать двоих деток. Гинеколога своего посещаю регулярно, а тут решила перепроверить моего врача у ваших специалистов...Очень рада, что меня направили именно к Мановицкой, побольше бы таких врачей...

відділення: Гінекологія

06.05.2016

Хочу высказать Огромнейшую благодарность за профессионализм, чуткость и внимание гинекологу клиники Саенко Ирине Александровне! У меня даже личная жизнь наладилась! Побольше бы таких докторов!!! Всем рекомендую лечиться у этого доктора не пожалеете, говорю с полной ответственностью и полученным результатом!!! Еще раз спасибо, доктор!!!

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки