записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

невідкладна допомога в прийомному відділенніХІРУРГІЧНИЙ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

 

Інтимна контурна пластика

Інтимна зона жіночого тіла схильна до негативних змін, як і весь організм загалом. Скорегувати ці недоліки раніше було можливо тільки за допомогою пластичної хірургії, але тепер доступний більш швидкий і простий спосіб - інтимна контурна пластика.

Показання до інтимної контурної пластики

Процедура по ефективності порівнянна з повноцінною пластичною операцією і успішно застосовується:

 • для відновлення форми великих і малих статевих губ або усунення їх асиметрії;
 • в корекції вікових змін;
 • при генітальному інфантилізмі (недостатній розвиток зовнішніх статевих ознак);
 • в усуненні в'ялості;
 • при зниженні пружності і тонусу шкіри;
 • для посилення сексуальних відчуттів;
 • при усуненні наслідків травм промежини.

Крім того, інтимна контурна пластика ефективно використовується для зменшення входу піхви. Ін'єкції філерів усувають сухість слизової і сприяють посиленню статевого потягу. Контурна пластика показана жінкам будь-якого віку, у яких присутня одна з перерахованих вище проблем.

Переваги інтимної контурної пластики

У більшості випадків контурна пластика в інтимній зоні дозволяє домогтися результатів, аналогічних тим, які отримують в результаті операції. Але у контурної пластики є ряд переваг:

 • простота і швидкість проведення;
 • відсутність післяопераційних ускладнень;
 • безпека;
 • менша, в порівнянні з операцією, вартість.

Крім того, на відміну від хірургічної пластики, при проведенні контурної, вам не потрібно лягати в стаціонар і переносити післяопераційний період. Тому, до цього простого, швидкого і більш економного способу поліпшити зовнішній вигляд і стан інтимної зони, вдається все більше жінок.

Як проводиться інтимна контурна пластика

Контурна пластика - це ін'єкційне введення натуральних філерів, які відповідають за утримання шкірою вологи. Ці компоненти в нормі присутні в шкірі будь-якої людини, однак з віком їх кількість починає зменшуватися, а шкіра стає сухою і в'ялою. Під час контурної пластики лікар вводить філери, що відновлююють брак необхідних речовин і шкіра знову знаходить пружність і привабливість.

Інтимна контурна пластика проводиться амбулаторно і не вимагає госпіталізації або наркозу. Лікар під місцевою анестезією вводить необхідну кількість препарату в зони, які потребують коригування. Перед процедурою необхідно пройти огляд гінеколога і здати аналізи, щоб переконатися, що немає протипоказань до її проведення. Сама інтимна контурна пластика не займає багато часу - її тривалість можна порівняти зі звичайним відвідуванням гінеколога.
Після проведення інтимної контурної пластики на 2 тижні необхідно дотримання статевого спокою і утримання від інтенсивних фізичних навантажень.
Дізнатися більше про інтимну контурну пластику ви можете у операторів нашого колл-центру або ж, записавшись на прийом гінеколога по телефону (044) 204 40 40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

20.11.2018 Очень благодарна доктору Мановицкой Оксане Викторовне за профессионализм, внимательность, терпение и деликатность. Оксана Викторовна - великолепный специалист! Доктор грамотно консультировала и подробно отвечала на все мои вопросы, чем помогла сохранить и выносить сложную беременность, а также родить здорового малыша.

відділення: Гінекологія

10.05.2018 Спасибо Мановицкой Оксане Викторовне за профессиональное и качественное лечение.Медсестрам за проведенные процедуры.Результатом лечения довольна.

відділення: Гінекологія

26.04.2018 Хотелось бы выделить доктора гинеколога Мановицкую Оксану Викторовну, настоящий профессионал и приятный человек! Осталась довольна и благодарна за решение моей проблемы!

відділення: Гінекологія

12.12.2016

Хочется поблагодарить Мановицкую Оксану Викторовну за профессионализм и просто хорошее человеческое отношение. По стечению обстоятельств пришлось искать нового гинеколога, теперь буду постоянно наблюдаться у Оксаны Викторовны.
відділення: Гінекологія

27.05.2016

Спасибо, я встретила в вашей клинике прекрасного доктора и очень позитивного, и просто хорошего человека - Мановицкую Оксану Викторовну. Я уже взрослая женщина - мать двоих деток. Гинеколога своего посещаю регулярно, а тут решила перепроверить моего врача у ваших специалистов...Очень рада, что меня направили именно к Мановицкой, побольше бы таких врачей...

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки