записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

невідкладна допомога в прийомному відділенніХІРУРГІЧНИЙ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

 

Лазерна гінекологія

Просте, швидке і безпечне лікування гінекологічних захворювань за допомогою лазера тепер можливо в гінекології клініки «Оксфорд Медікал».

Лазерна гінекологія КиївПереваги лазерного лікування в гінекології

Застосування лазера дозволяє проводити втручання швидко і точно, максимально скорочуючи період подальшої реабілітації пацієнтки. Після процедури не залишається шрамів або рубців, тому лазерна гінекологія показана всім жінкам, які потребують лікування.

 

Альтернативні способи лікування мають ряд недоліків:

 • кріотерапія (із застосуванням рідкого азоту) - поверхневий метод, не завжди забезпечує відновлення;
 • електрокоагуляція - залишає після себе рубці.

Порівнянною з лазером ефективністю володіє хіба що радіохвильове лікування за допомогою апарату Сургитрон, яке також не залишає після себе рубців. Однак, в деяких випадках вплив лазера забезпечує більш глибоке проникнення в уражені шари. Тому остаточне рішення, що вибрати: лазер або Сургитрон, лікар може прийняти лише після ретельного обстеження пацієнтки.

Кому показана лазерна гінекологія?

У клініці «Оксфорд Медікал» лазерні технології застосовуються для лікування:

 • ерозії ;
 • ектопії;
 • ектропіону шийки матки;
 • папіломатозу шийки матки;
 • лейкоплекіі;
 • поліпів;
 • дисплазії ;
 • кондилом і папілом урогенітальної зони;
 • доброякісних новоутворень вульви і піхви.

Застосування лазерного лікування має найменше число протипоказань в порівнянні з класичними операціями. Лікування небажано лише при цукровому діабеті, запальних процесах в активній фазі, ускладнених дисплазіях і психічних захворюваннях.

Лазерна гінекологія в «Оксфорд Медікал»

Лазерному лікуванню в гінекологічному відділенні клініки «Оксфорд Медікал» передує прийом лікаря та обстеження: огляд на кріслі, розширена кольпоскопія, мазок на цитологію, аналіз виділень . Якщо обстеження доводить необхідність лазерного лікування, а протипоказання відсутні - фахівець призначає процедуру.

 

Лікування лазером не вимагає наркозу і проводиться під місцевим знеболенням. Тривалість процедури не більше 10-15 хвилин, під час яких тканини обробляються лазером. Після цього організм відторгає патологічні клітини і запускає процес регенерації нових клітин - вже без патологічних змін. У першу добу після лазерного лікування можливе відчуття загальної слабкості і незначні тягнуть болі внизу живота.

 

Під час цього процесу можлива наявність виділень з домішкою крові або чорних вкраплень - це процес очищення слизової, який в нормі триває до п'яти-семи днів. Після лікування потрібно утримуватися від сексуальних контактів (2-4 тижні), не занурюватися в воду і не відвідувати сауни, лазні та масажні кабінети (до 1 місяця). Також варто відмовитися від інтенсивних фізичних навантажень.

 

Через 1,5-2 місяці обов'язкове відвідування лікаря для контролю ефективності проведеного лікування.

Записатися в гінекологію клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або скориставшись формою на сайті.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

20.11.2018 Очень благодарна доктору Мановицкой Оксане Викторовне за профессионализм, внимательность, терпение и деликатность. Оксана Викторовна - великолепный специалист! Доктор грамотно консультировала и подробно отвечала на все мои вопросы, чем помогла сохранить и выносить сложную беременность, а также родить здорового малыша.

відділення: Гінекологія

10.05.2018 Спасибо Мановицкой Оксане Викторовне за профессиональное и качественное лечение.Медсестрам за проведенные процедуры.Результатом лечения довольна.

відділення: Гінекологія

26.04.2018 Хотелось бы выделить доктора гинеколога Мановицкую Оксану Викторовну, настоящий профессионал и приятный человек! Осталась довольна и благодарна за решение моей проблемы!

відділення: Гінекологія

12.12.2016

Хочется поблагодарить Мановицкую Оксану Викторовну за профессионализм и просто хорошее человеческое отношение. По стечению обстоятельств пришлось искать нового гинеколога, теперь буду постоянно наблюдаться у Оксаны Викторовны.
відділення: Гінекологія

27.05.2016

Спасибо, я встретила в вашей клинике прекрасного доктора и очень позитивного, и просто хорошего человека - Мановицкую Оксану Викторовну. Я уже взрослая женщина - мать двоих деток. Гинеколога своего посещаю регулярно, а тут решила перепроверить моего врача у ваших специалистов...Очень рада, что меня направили именно к Мановицкой, побольше бы таких врачей...

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки