записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

невідкладна допомога в прийомному відділенніХІРУРГІЧНИЙ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

 

Вакцинація від вірусу папіломи людини

Вірус папіломи людини - одна з найчастіших хвороб, від яких страждають люди. На сьогоднішній день ні в кого не викликає сумніву те, що основною причиною раку шийки матки є ВПЛ.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВПЛ?

Близько 80% жінок інфіковані тим чи іншим типом ВПЛ до 50 років. Половина з них - високоонкогенними типами вірусів, що провокують розвиток раку шийки матки.
На сьогоднішній день вивчено понад 600 штамів папіломавірусу, більшість з них не проявляються симптомами, 40 - викликають появу кондилом, бородавок і папілом. Деякі - активно впливають на розвиток раку. Два типи вірусу (16 і 18) найбільш актуальні в процесі розвитку передракових станів та раку шийки матки.
З огляду на високу поширеність і небезпеку папіломавірусу, початі пошуки способу убезпечитися від неї. Найнадійнішим методом захисту виявилася вакцинація від вірусу папіломи людини.


ПРОФІЛАКТИКА ПАПІЛОМАВІРУСА

Найбільш ефективним методом профілактики дисплазії і раку шийки матки є вакцинація від ВПЛ. На сьогоднішній день розроблені вакцини, спрямовані в основному проти 16 і 18 типів вірусу, хоча дають перехресний імунітет на декількох інших типів.
Основні групи, що підлягають вакцинації:

  • дівчата до початку статевого життя;
  • жінки, що живуть статевим життям, але не інфіковані вірусом.

Вакцинація проводиться за загальноприйнятими принципами. Жінкам, які живуть статевим життям перед вакцинацією, необхідна консультація і обстеження у гінеколога. Щеплення вводиться внутрішньом'язово, в плече, тричі (0-1-6 міс).
Імунітет зберігається протягом 8 років. Найбільш частим побічним ефектом є тимчасовий дискомфорт і почервоніння в місці ін'єкції.
Вакцина забезпечує вироблення імунітету, створюючи захисні антитіла ще до ураження вірусом. Однак, вакцина не захистить, якщо жінка вже інфікована ВПЛ, тому важливо зробити щеплення ще до початку статевого життя, щоб знизити ризик зараження.
Записуйтеся на прийом до гінеколога клініки «Оксфорд Медікал Київ» за телефоном (044) 204 40 40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

20.11.2018 Очень благодарна доктору Мановицкой Оксане Викторовне за профессионализм, внимательность, терпение и деликатность. Оксана Викторовна - великолепный специалист! Доктор грамотно консультировала и подробно отвечала на все мои вопросы, чем помогла сохранить и выносить сложную беременность, а также родить здорового малыша.

відділення: Гінекологія

10.05.2018 Спасибо Мановицкой Оксане Викторовне за профессиональное и качественное лечение.Медсестрам за проведенные процедуры.Результатом лечения довольна.

відділення: Гінекологія

26.04.2018 Хотелось бы выделить доктора гинеколога Мановицкую Оксану Викторовну, настоящий профессионал и приятный человек! Осталась довольна и благодарна за решение моей проблемы!

відділення: Гінекологія

12.12.2016

Хочется поблагодарить Мановицкую Оксану Викторовну за профессионализм и просто хорошее человеческое отношение. По стечению обстоятельств пришлось искать нового гинеколога, теперь буду постоянно наблюдаться у Оксаны Викторовны.
відділення: Гінекологія

27.05.2016

Спасибо, я встретила в вашей клинике прекрасного доктора и очень позитивного, и просто хорошего человека - Мановицкую Оксану Викторовну. Я уже взрослая женщина - мать двоих деток. Гинеколога своего посещаю регулярно, а тут решила перепроверить моего врача у ваших специалистов...Очень рада, что меня направили именно к Мановицкой, побольше бы таких врачей...

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки