записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

виклик швидкої допомоги - 1350 грнХІРУРГІЧНИЙ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

 

Лікування ерозії шийки матки

Патологічні зміни в шийці матки (ерозія) - чи не найпоширеніше з гінекологічних захворювань. Це зміна цілісності слизової оболонки в районі зовнішнього зіву шийки матки. Діагноз "ерозія" ставлять 10-15% жінок, що звертається до лікарів. Хвороба рідко задає дискомфорту і часто протікає непоміченою, і в цьому її небезпека - при ненаданні допомоги доброякісний процес може призвести до передракових станів.

Ерозія шийки матки - симптоми і причини

Розрізняють справжню і псевдоерозію. Справжня ерозія - досить рідкісне захворювання. Вона виникає, як правило, внаслідок травм і зазвичай проходить за 10-14 днів.

Ерозією шийки матки звикли називати інше явище - зміщення циліндричного епітелію з каналу шийки матки в сторону вагінальної частини шийки, покритої багатошаровим плоским епітелієм. На клітини циліндричного епітелію, що не має захисних властивостей, діє кисле середовище і мікроорганізми піхви, в результаті чого виникає запалення. Даний процес в медицині називається ектопією, або псевдоерозією, а в побуті вживається визначення "ерозія".

Ерозія шийки матки, в більшості випадків, не має яскраво виражених симптомів і нічим себе не проявляє, що істотно ускладнює діагностику захворювання. У деяких випадках можлива поява нехарактерних (тривалих, рясних) виділень, іноді бувають гнійні виділення або з неприємним запахом. Іноді відзначаються скарги на біль в нижній частині живота при сечовипусканні або статевому акті.

Викликати ерозію шийки матки можуть:

  • механічні пошкодження;
  • ослаблений імунітет;
  • вплив інших гінекологічних захворювань.

Для вибору оптимальних методів лікування змін в шийці матки слід брати до уваги вік і ендокринний статус пацієнтки, стан мікрофлори, а також характер і ступінь вираженості змін епітелію.

Методи діагностики ерозії

Для того, щоб скласти повну картину стані шийки матки, застосовується декілька видів досліджень:

  • розширену кольпоскопію;
  • цитоморфологічний аналіз клітин епітелію шийки матки і цервікального каналу;
  • біопсію шийки матки і дослідження матеріалу на наявність ракових клітин (гістологія).

У гінекологічному відділенні нашої клініки використовуються кілька методів лікування ерозії:

  • лазерне лікування;
  • радіохвильове лікування шийки матки;
  • кріотерапія.

Лазерне лікування ерозії шийки матки є найбільш ефективною і безпечною методикою, що дозволяє усувати ерозію без кровотеч, ускладнень і без необхідності госпіталізації. Під впливом лазера уражені тканини коагулюють і розвиток патологічного процесу зупиняється.

При радіохвильовому лікуванні досягається аналогічний ефект, тільки джерелом енергії для коагуляції є не лазерний промінь, а радіохвилі певної частоти. Після лазерного або радіохвильового лікування не утворюються рубці.

Кріотерапія полягає в припіканні ерозії рідким азотом, завдяки низькій температурі якого усувається ерозія, однак для цього методу характерно поверховий, менш глибокий вплив, і показаний він може бути не всім пацієнткам.

Кожен з методів має свої плюси і мінуси. Покази до будь-якого з методів для конкретної пацієнтки визначає лікар-гінеколог після консультації і повного клініко-лабораторного обстеження.

"Оксфорд Медікал" - експерт в лікуванні ерозії

Гінекологи нашої клініки підберуть оптимальний спосіб лікування ерозії, адекватний нагоди конкретної пацієнтки. Після складання індивідуального плану почнеться лікування із застосуванням найсучасніших матеріалів і методик. Всім жінкам, які проходять лікування ерозії шийки матки, гарантується максимальна ефективність лікування, психологічний комфорт і постійна інформаційна підтримка наших фахівців.

Зателефонуйте в "Оксфорд Медікал - Київ", щоб дізнатися орієнтовну ціну лікування і записатися на консультацію.

"Оксфорд Медікал" - на варті жіночого здоров'я.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

25.01.2019 Добрый день! Наконец-то нашла минутку свободного времени! Хочу оставить отзыв о Мановицкой Оксане Викторовне и поблагодарить за ее внимание, советы, поддержку во время всей своей беременности (в период с января 2018 и по сентябрь 2018). На все мои вопросы Оксана Викторовна давала полные ответы (а их у меня было огромное множество!), в ситуации, когда возникла угроза прерывания беременности сориентировала меня по необходимым действиям и как результат - беременность была сохранена, а в сентябре я родила прекрасную дочку! 9/9 по АПГАР.В целом, мне было комфортно находиться "под присмотром"

відділення: Гінекологія

15.01.2019 Только положительные отзывы о Мановицкой.Консультировала меня в начале беременности,потом к сожалению я переехала с Киева и так и не нашла достойную ей замену.Мамочки обращайтесь не пожалеете,квалифицированный врач!

відділення: Гінекологія

20.11.2018 Очень благодарна доктору Мановицкой Оксане Викторовне за профессионализм, внимательность, терпение и деликатность. Оксана Викторовна - великолепный специалист! Доктор грамотно консультировала и подробно отвечала на все мои вопросы, чем помогла сохранить и выносить сложную беременность, а также родить здорового малыша.

відділення: Гінекологія

10.05.2018 Спасибо Мановицкой Оксане Викторовне за профессиональное и качественное лечение.Медсестрам за проведенные процедуры.Результатом лечения довольна.

відділення: Гінекологія

26.04.2018 Хотелось бы выделить доктора гинеколога Мановицкую Оксану Викторовну, настоящий профессионал и приятный человек! Осталась довольна и благодарна за решение моей проблемы!

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки