записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Ведення вагітності

Вагітність - прекрасний час для будь-якої жінки. Кожен день наповнений багатьма змінами, новими подіями і перетвореннями. Є свої особливості і ряд труднощів.

Ведення вагітності в клініці Оксфорд Медікал в КиєвіПерші дванадцять тижнів надзвичайно важливі як для майбутньої мами, так і для її дитини, оскільки за цей період яйцеклітина проходить величезний шлях. Але саме в цей час майбутнім мамам доведеться бути особливо уважними до себе, оскільки на даному етапі відбувається формування всіх внутрішніх органів і систем дитинки, а організм майбутньої мами «перебудовується» і спрямовує свою роботу на дитину.

Приблизно на 4-й день після запліднення яйцеклітина досягає порожнини матки. До цього часу вона представляє кульку з рідиною, що містить близько 100 клітин. В кінці 3-го тижня запліднена яйцеклітина починає впроваджуватися в м'яку стінку матки. Це називається імплантацією. Як тільки яйцеклітина надійно прикріплюється до стінки, процес зачаття вважається завершеним.

Програми для майбутніх мам в клініці «Оксфорд Медікал»

Відділення Гінекології клініки «Оксфорд Медікал» пропонує майбутнім мамам кваліфікований супровід вагітності. Для цього ми створили спеціальну програму, яка дозволить Вам заощадити свій бюджет, а також сприяти гармонійному протіканню усього періоду вагітності, а Ви зможете бути відносно спокійною за себе і за свого майбутнього малюка. З нами весь період вагітності для Вас пройде без зайвих хвилювань, Ви будете відчувати кожну мить цього прекрасного періоду, підтримку та участь фахівця високого рівня.

Коли і як часто потрібно робити УЗД під час вагітності ?

Ультразвукове дослідження робиться практично всім вагітним жінкам, причому неодноразово. Перше УЗД зазвичай виконується на ранніх стадіях вагітності, так звана діагностика вагітності. Упродовж перших 12 тижнів вагітності, відбувається Ваше перше побачення з малюком за допомогою ультразвукової діагностики. Саме на першому УЗД Вам скажуть, скільки діток ви очікуєте, виміряють основні показники, послухають серцебиття. Друге УЗД робиться між 10 і 14 тижнями вагітності, третє - між 20 і 24, і потім - між 32 і 34 тижнями.

Календар ведення вагітності

Візит

Строк вагітності

Послуги

Перший триместр

Перший візит

В більшості випадків 7-8 тиждень вагітності

Оформлення медичної документації: заповнення анкети вагітної та інформованої згоди; збір анамнезу; оцінка показань до направлення на медико-генетичну консультацію.
Стандартне обстеження вагітної* + пальпація щитовидної залози, лімфатичних вузлів і молочних залоз + аускультація серця і легенів + визначення росту, маси тіла та індексу маси тіла + гінекологічний огляд (в дзеркалах і бімануальне дослідження) + УЗД + лабораторні дослідження 

Другий візит

Не пізніше 2-х тижнів після 1-го візиту

Стандартне обстеження вагітної* 
лабораторні дослідження
УЗД-скринінг для виявлення патологій розвитку плоду

Другий триместр

Третій візит

19-21 тиждень вагітності

Стандартне обстеження вагітної* 
лабораторні дослідження 

Четвертий візит

25-26 тиждень вагітності

Стандартне обстеження вагітної* 
лабораторні дослідження (включаючи тест толерантності до глюкози)
призначення анти-резус імуноглобуліну (при необхідності)

Третій триместр

П'ятий візит

30 тиждень вагітності

Стандартне обстеження вагітної* 
лабораторні дослідження
підготовка до народження дитини

Шостий візит

34-35 тиждень вагітності

Стандартне обстеження вагітної* 
лабораторні дослідження
УЗД-скринінг
Також надаються адреси пологових будинків (і їх номерів телефонів, за якими можна терміново звернутися за медичною допомогою), з яких вагітна вибирає влаштовуючий її

Сьомий візит

38 тиждень вагітності

Стандартне обстеження вагітної*
лабораторні дослідження
інструктаж на випадок раптового початку переймів, вилиття навколоплідних вод
консультація по післяпологовій контрацепції.

Восьмий візит

40 тиждень вагітності

Стандартне обстеження вагітної* 
лабораторні дослідження
консультація про можливі дії при переношеної вагітності

Девятий візит

41 тиждень вагітності

Стандартне обстеження вагітної* + лабораторні дослідження + консультація про можливу подальшу тактику ведення вагітності (індукція родової діяльності або «очікуючого» ведення, обговорення позитивних та негативних наслідків кожного із варіантів)

*Стандартне обстеження вагітної, включає: 

 • вимірювання артеріального тиску, пульсу (частота і ритмічність) і температури тіла; 
 • загальний аналіз сечі 
 • експрес-тест на наявність білку; 
 • огляд нижніх кінцівок (з 25-26 тижня вагітності) 
 • аускультацію серцебиття плода (з 25-26 тижня вагітності)

Перелік аналізів і консультацій, необхідних для спостереження за вагітністю в першому триместрі (з 1 по 13 тижня вагітності)

 • прийом (огляд, консультація) вагітної первинний
 • отримання піхвового мазка
 • мікроскопічне дослідження мазків на GN флору
 • мазки на онкоцитологію (2 скла)
 • дослідження виділень з цервікального каналу 
 • загальний аналіз крові
 • біохімічний аналіз крові (АЛТ, АСТ, о. білок, глюкоза, сироваткове залізо, феритин, креатинін, білірубін)
 • аналіз сечі загальний
 • визначення антитіл до інфекцій.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

17.04.2019 Огромное спасибо и низкий поклон хирургу – гинекологу (врачу высшей категории) Агабабову Ростиславу Матвеевичу, также зав.отделения (анестезиологу) – Зайченко Петру Александровичу и вообще всему персоналу "Оксфорд Медикал" !!!Месяц назад, после обследования мне назначили операцию (лапароскопию по удалению миомы 60х80 мм.). Гинеколог посоветовала оперироваться в "Оксфорд Медикал" на Березняковской 30 б (стационар) у Ростислава Матвеевича. На операцию шла первый раз в жизни, были опасения, мандраж. После предоперационной консультации я была поражена вниманием и условиям в совершенно новом центре (стационаре). Операция прошла отлично (за 1,2 часа), отходняк от наркоза был легкий, немного побаливало внизу живота пару часов + слабость была до вечера. Все органы сохранили !!! Ура !!!В дальнейшем больше особых болевых ощущений не было. Сразу после операции было три шовчика по 1,5 см в длину (над пупком и два по бокам).На следующий день после обеда я была уже дома, самостоятельно ходила по квартире, в туалет и пр.. Прошло 6 дней, собираюсь завтра на работу (офис), довольна как слон. Самочувствие отличное. Сам стационар оборудован новейшим оборудованием (как я узнала потом открылся в конце 2018 года), реально ощущается ХХI век !!! Не ожидала что в Киеве есть медицинские услуги такого уровня и качества обслуживания !!! Девочки, всем рекомендую этот центр и вышеуказанных Специалистов с большой буквы !!!

відділення: Гінекологія

25.01.2019 Добрый день! Наконец-то нашла минутку свободного времени! Хочу оставить отзыв о Мановицкой Оксане Викторовне и поблагодарить за ее внимание, советы, поддержку во время всей своей беременности (в период с января 2018 и по сентябрь 2018). На все мои вопросы Оксана Викторовна давала полные ответы (а их у меня было огромное множество!), в ситуации, когда возникла угроза прерывания беременности сориентировала меня по необходимым действиям и как результат - беременность была сохранена, а в сентябре я родила прекрасную дочку! 9/9 по АПГАР.В целом, мне было комфортно находиться "под присмотром"

відділення: Гінекологія

15.01.2019 Только положительные отзывы о Мановицкой.Консультировала меня в начале беременности,потом к сожалению я переехала с Киева и так и не нашла достойную ей замену.Мамочки обращайтесь не пожалеете,квалифицированный врач!

відділення: Гінекологія

20.11.2018 Очень благодарна доктору Мановицкой Оксане Викторовне за профессионализм, внимательность, терпение и деликатность. Оксана Викторовна - великолепный специалист! Доктор грамотно консультировала и подробно отвечала на все мои вопросы, чем помогла сохранить и выносить сложную беременность, а также родить здорового малыша.

відділення: Гінекологія

10.05.2018 Спасибо Мановицкой Оксане Викторовне за профессиональное и качественное лечение.Медсестрам за проведенные процедуры.Результатом лечения довольна.

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки