записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

невідкладна допомога в прийомному відділенніХІРУРГІЧНИЙ ТА ТЕРАПЕВТИЧНИЙ СТАЦІОНАР

 

Видалення кондилом

Гострі кондиломи - це прояв вірусу папіломи людини на слизових оболонках у вигляді вузликів рожевого або бурого кольору, різної форми і розміру. Кондиломи з легкістю передаються між людьми.

ПРИЧИНИ І СИМПТОМИ ПОЯВИ кондилом

Розвиток кондилом - це наслідок активізації папіломавірусної інфекції через ослаблення захисних сил організму, які не здатні протистояти вірусу (під час хвороби, під впливом стресів і ін.). Вірус дуже поширений завдяки кільком можливим шляхам його передачі.
Кондиломи супроводжуються неприємними симптомами:

  • відчуттям наявності стороннього тіла;
  • сверблячкою;
  • вологістю інтимних ділянок шкіри, уражених кондиломами.

ЛІКУВАННЯ кондилом

Кондиломи можуть бути як зовні статевих органів або ануса, так і всередині (в піхву, на шийці матки), а від їх розташування залежить метод лікування. Зовнішні кондиломи видаляються радіохвильовим методом за допомогою апарату «Сургитрон». Видалення проходить під місцевим знеболенням, проходить швидко і не доставляє особливого дискомфорту. Радіохвильове лікування ефективне і безпечне, а тому рекомендується всім жінкам, яким необхідне лікування.

Внутрішні кондиломи лікуються медикаментозно, із застосуванням протизапальних та імуномодулюючих препаратів.
Консультація гінеколога в клініці «Оксфорд Медікал Київ» включає делікатну розмову, під час якої збираються і аналізуються скарги пацієнтки, огляд на кріслі і пальпацію молочних залоз. При необхідності прямо в клініці можна здати всі потрібні аналізи, включаючи аналіз на наявність папіломавірусу і визначення його штамів.
Поява кондилом можна попередити, провівши вакцинацію проти вірусу папіломи людини, однак робити це потрібно до зараження і бажано до початку статевого життя, яка в багато разів підвищує ризик інфікування
Записуйтеся на прийом до гінекологів клініки «Оксфорд Медікал Київ» за телефоном (044) 204 40 40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

20.11.2018 Очень благодарна доктору Мановицкой Оксане Викторовне за профессионализм, внимательность, терпение и деликатность. Оксана Викторовна - великолепный специалист! Доктор грамотно консультировала и подробно отвечала на все мои вопросы, чем помогла сохранить и выносить сложную беременность, а также родить здорового малыша.

відділення: Гінекологія

10.05.2018 Спасибо Мановицкой Оксане Викторовне за профессиональное и качественное лечение.Медсестрам за проведенные процедуры.Результатом лечения довольна.

відділення: Гінекологія

26.04.2018 Хотелось бы выделить доктора гинеколога Мановицкую Оксану Викторовну, настоящий профессионал и приятный человек! Осталась довольна и благодарна за решение моей проблемы!

відділення: Гінекологія

12.12.2016

Хочется поблагодарить Мановицкую Оксану Викторовну за профессионализм и просто хорошее человеческое отношение. По стечению обстоятельств пришлось искать нового гинеколога, теперь буду постоянно наблюдаться у Оксаны Викторовны.
відділення: Гінекологія

27.05.2016

Спасибо, я встретила в вашей клинике прекрасного доктора и очень позитивного, и просто хорошего человека - Мановицкую Оксану Викторовну. Я уже взрослая женщина - мать двоих деток. Гинеколога своего посещаю регулярно, а тут решила перепроверить моего врача у ваших специалистов...Очень рада, что меня направили именно к Мановицкой, побольше бы таких врачей...

відділення: Гінекологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки